Sprawdź swoje przyszłe mieszkanie – odbiór mieszkania Kraków

odbiór mieszkania kraków

odbiór mieszkania kraków

Odbiór mieszkania Kraków – Odbiory mieszkań Kraków

Realizując odbiory mieszkań w mieście Kraków zdołaliśmy wypracować sprawdzone procedury działań, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić rzetelną analizę każdego obiektu. W ramach naszej działalności zajmujemy się zarówno sprawdzaniem kondycji mieszkań, jak i lokali usługowych. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych specjalistów, którzy respektują „Polskie Normy” oraz posiadają wiedzę niezbędną do profesjonalnej realizacji usług.

Jak przeprowadzamy odbiór mieszkania?

Bez względu na to, w jakim miejscu przyjdzie nam realizować odbiór mieszkania, możesz mieć pewność, że nasi specjaliści staną na wyskości zadania i zapewnią Ci obsługę według najwyższych jakościowych standardów. Sprawdzamy powierzchnię użytkową lokali, nieprawidłowości dotyczące ułożenia ścian i posadzek, a także elementów zakresu stolarki i elewacji. Odbiory mieszkań wymagają również dokładnej identyfikacji zawilgoceń oraz analizy technicznej sprawności instalacji. Kraków to jeden z głównych obszarów naszej działalności, lecz jesteśmy otwarci również na współpracę z osobami z takich miast jak Gliwice, Katowice oraz Sosnowiec.

Profesjonalne odbiory mieszkań w Krakowie

Niezależnie od tego, czy odbiór mieszkania dotyczy lokalu w stanie deweloperskim czy wykończonym pod klucz, nasza oferta jest dla Ciebie. Każde zlecenie jest realizowane w oparciu o sprawdzone procedury obejmujące 5 kroków:

  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Konsultacja z Klientem
  • Dokładny przegląd obiektu
  • Przekazanie informacji zwrotnej do Klienta
  • Stworzenie dokładnego raportu

Wszyscy nasi specjaliści realizujący odbiory mieszkań w miejscowości Kraków to osoby legitymujące się bogatą wiedzą oraz doświadczniem. Doskonale wiemy na co zwrócić uwagę podczas przeglądu, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom ważnych dla nich informacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego cena ustalona za odbiór mieszkania Kraków zależy m.in. od metrażu lokalu oraz natężenia pracy naszych ekspertów. Nasze usługi dedykujemy osobom z miasta Kraków, a także z Gliwic, Katowic oraz Sosnowca. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdzanie i odbiór mieszkania Kraków